پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد. امام خمینی...الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد

چرا از ماهواره به دجال واره تعبیر می کنیم؟

یکشنبه 23 شهریور 1393 05:43 ب.ظ

نویسنده : بر حمال محمد صلوات الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد
ارسال شده در: مضرات ماهواره ،


چرا از ماهواره به دجال واره تعبیر می کنیم؟ حجه الاسلام قهرمانی ضمن مطرح نمودن این پرسش که چرا از ماهواره به دجال واره تعبیر می کنیم؟ بیان داشت بر طبق احادیث و روایات اسلامی یکی از دشمنان امام عصر (عج) و دوستداران ایشان، دجال می باشد و برطبق نظر برخی از علماء و بزرگان، دجال اسم شخص خاصی نیست بلکه دجال شخصیتی است که دارای صفات مذموم همچون عصیان و نافرمانی، کفر، مکر و نیرنگ، تزویر و اشاعه دهنده فحشا و منکرات است. اکنون نیز ابزار ماهواره و دست اندر کاران آن همان دجال صفتانی هستند که به وسیله فیلمها، عکسها و برنامه های مبتذل و مستهجن و بهره گیری از دروغ و شایعه پراکنی به جنگ با دنیای اسلام برخواسته اند.

نماینده ولی فقیه سپاه جهرم گفت: نکته مهمی که مردم باید توجه داشته باشند اینست که دست اندرکاران شبکه های ماهواره ای صهیونیستها ، بهائیت خبیث  و همجنس بازان کثیف هستند که در نجاست و پستی آنها هیچگونه تردیدی نیست. وی افزود: خداوند متعال نیز در قرآن سوره مائده آیه۸۲ فرموده است: « لتجدن اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود و الذین اشرکوا…» یعنی سرسخت ترین دشمنان نسبت به مومنان را یهودیان (صهیونیسم )و مشرکان خواهی یافت  

لطفا به ادامه مطلب بروید
طلاع رسانی به مردم از باب امر به معروف و نهی از منکر

حجه الاسلام قهرمانی ضمن بیان اهمیت مبارزه با دشمنان اسلام  در تمام عرصه های نظامی و غیر نظامی، بیان داشت: وظیفه همگانی ما از باب امر به معروف و نهی از منکر ایجاب می کند که اطلاع رسانی نموده و مردم را از این وضعیت و محتوای آلوده برنامه های ماهواره که مانند غذای مسموم افراد را به هلاکت می رساند، آگاه نمود. وی افزود برخی می گویند از برنامه های ورزشی، آموزشی، کودک و نوجوان ، تاریخی آن استفاده می کنیم، سوال می پرسیم: آیا شبکه های ماهواره ای با آن تعدد کانال عقلانی به نظر می رسد که کسی فقط از همین شبکه های خواص استفاده نماید بالاخره خانواده ، دوستان و آشنایان وی نیز این گونه فکر و عمل می کنند؟

علاوه بر این، اظهارنظر برخی از مسئولین که می گویند: ماهواره بر ایمان مردم اثری نگذاشته است،درست است، اثر مثبتی نگذاشته است اما اثرات  منفی بالائی داشته که آمار فرهنگی، اجتماعی جامعه گویای پر کشیدن ایمان از خیلی از خانواده هاست مانند ازدیاد آمار طلاق، ارتباطات نا مشروع، بی حیایی ، بی عفتی ، بی غیرتی و

علت دسترسی آسان و رایگان به امکانات برنامه های ماهواره ای

وی اضافه نمود: باید چند سوال جدی از خودمان بپرسیم :

۱-    چرا کشورهای غربی اروپائی که خود شدیدا دچار بحرانهای مالی هستند با چه هدف و انگیزه ای برای برنامه های متنوع ماهواره ای هزینه های کلان می کنند؟

۲-    آن کشورهایی که دسترسی ما به وسائل و ابزار پیشرفته علم و تکنولوژی، داروئی و درمانی، بیماریهای خاص و صعب العلاج و …را تحریم نموده اند، چطور و با چه هدفی ابزار ماهواره و برنامه های آن را تحریم نمی کنند و بالعکس استفاده از آن را سهل الوصول می کنند؟

۳-    جوامع اروپائی که حقوق مسلم ما را در زمینه هسته ای و علمی نادیده می گیرند چطور در این زمینه خود را فرشته نجات و حامی مردم مسلمان تلقی می کنند؟

۴-    چطور این کینه توزان و شیطان صفتان برای پخش برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای خود از مردمشان پول می گیرند اما استفاده آن برای ما رایگان و بیشترین تبلیغ نیز برای استفاده رایگان از آن می کنند؟ و دهها سوال دیگر که مطرح است.

آیا وقت بصیرت و بیداری و دلسوزی ما نسبت به دین، فرهنگ ، ارزشها، جوانان و نوجوانان ما نرسیده است؟
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چرا از ماهواره به دجال واره تعبیر می کنیم؟ ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 23 شهریور 1393 05:51 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic